Menu

Get Socialize

minika – 1.Sezon 1.Bölüm – Tobot

Açıklama

Tobot bölümleri ile tek parça halinde Minika Tv’de. Kanalımız üzerinden Tobot’un 1. Bölümüne ve daha birçok çizgi filme ulaşabilirsiniz. Minika go ile en çok sevilen çizgi filmleri seyredebilirsiniz.

İyiliğin anahtarı artık Kory ve Ryan’ın elinde. Hazır olun! Tobot başlıyor!
Kory ve Ryan ile tanışın. Aslında onların sıradan bir hayatı vardı. Bilirsiniz; okul, arkadaşlar, ödevler ve evlerinin garajında otomobil tamiri yapan babaları. Tabi bilmedikleri bir gerçeği saymazsak.
Gündüz baba, gece Dahi Robot Mühendisi.
Daedo Şehri’nde bir süredir ciddi sorunlar var. Bu sorunların arkasında da kötü adamlar. Onları durdurmanın anahtarı babalarının Kory ve Ryan için yaptığı Tobotlar. Babalarının kaçırılmasıyla gerçeği öğrenen iki kardeş, kendilerini yepyeni bir hayatın içinde buluyor. Babalarının onlara bıraktığı özel anahtarlar, üstün yetenekli robotlara dönüşen muhteşem arabalara ait ve yalnızca Kory ve Ryan’ın komutlarına cevap veriyor. Bu da onları çok yetenekli, herkesin yardımına koşan kahramanlara dönüştürüyor. Kahraman olmak çok yoğun ve zahmetli olsa da, Kory ve Ryan bundan pek de şikayetçi değil.
Gezegendeki en gelişmiş savunma makineleri olan Tobotlar’a, babaları Franklin’in yaptığı diğer icatlar da destek verince ortaya müthiş bir macera çıkıyor.
Kory ve Ryan’ın bu yeni hayatlarında yalnız bırakmayın.

Tobot Her Gün 09.00-14.00-17.30-20.30’da minikaGO’da!

minika Resmi Youtube Sayfasıdır. Abone Olmayı Unutmayın!

Sosyal Medya Adreslerimiz;