Taka&Maka – Karıştırıcı🎡 – En iyi çizgi filmler – Bebekler için çizgi filmler

12 Aralık 2019 19 Gösterim

Taka&Maka – Karıştırıcı🎡 – En iyi çizgi filmler – Çocuklar ve küçükler için komik çizgi filmler
Kanalımıza abone olun ▶
🎡🦎Maka mutfaktadır ve mikserde hayallerinin eğlencesine kavuşur! Ardından, blenderin tabanına bir ip bağlar ve pozisyon alır.

➡️Tüm bölümleri izle Taka&Maka ►

😀Maka mutfaktadır ve mikserde hayallerinin eğlencesine kavuşur! Ardından, blenderin tabanına bir ip bağlar ve pozisyon alır. Taka’ya, gelip mikseri çalıştırması için işaret yapar. Taka çok umursamadan gelip çalıştırır. Maka ise durumdan memnundur ve yüz ifadeleriyle arkadşıyla dalga geçer. Taka için bu savaş demektir! Mikseri en güçlü seviyeye getirir; o kadar hızlı dönüyordur ki Maka’nın ipi kopar ve uçmaya başlar. Halinden memnun olan Taka ortalıktan kaybolup, işine bakar.

➡️Kanalımızdaki diğer karikatürleri izle►

➡️Om Nom Hikâyeleri▶

🦎🦎Aynı evde yaşayan, çılgın iki geko Taka ile Maka’nın maceralarını ve şakalarını anlatan çizgi dizi. Arkadaşlar arkadaş olmasına, ama birbirleriyle alakaları yok.
Taka sakin bir ortamda yaşamayı ve uyuklamayı seviyor. Huzurlu ve sakin ortamlardan hoşlanıyor ve evin yemekle dolu olduğunu düşündüğü için güvelerin peşinden bile koşmuyor. Maka ise tuzaklar kurup, hepsini yakalamak istiyor. Yerinde duramayan bir tip olan Maka, uyumanın, eğlenmek ve oyunlar oynamaktan nasıl daha ilgi çekici olabileceğini anlamıyor. En büyük hobileri arkadaşlarına şaka yapmak, çünkü gülmesine ve ilgi odağı olmasına neden oluyor. Rahat, huzurlu bir ev, içindeki sayısız eşy sayesinde onlar için kocaman bir oyun alanına dönüşüyor.

👀Bebekler ve çocuklar için komik ve eğlenceli 3D animasyonlar👀
➡️Booba ▶

➡️Oko ve Lele ►

➡️Tavuk Chuck ►

Bebekler ve çocuklar için komik ve eğlenceli 3D animasyonlar.
Resmi Youtube kanalımıza hoş geldiniz. Birbirinden eğlenceli çizgi dizileri, kısa filmleri ve favori Youtube videolarını burada bulabilirsiniz ►

👍Daha fazla bilgi ve ortaklıklar için ►

#KomikVideolar #Animasyon #3dAnimasyon #Сartoons #Animation #3dAnimation #FunnyVideos

Kategorisi
Genel
Kategoriler
Son Eklenen Çizgi Filmler
Son İzlenenler
Booba Tüm yeni bölümler arka arkaya Komik çizgi filmler Super Toons TV Animasyon
admin 04 Aralık 2020
Kukuli – Daha | KUKULİ YENİ BÖLÜM
admin 04 Aralık 2020
Çizgi film Hop Hop baykuş! Arabalar için pisti yapalım! Çocuklar için eğitici dizi
admin 04 Aralık 2020