Niloya – 1 saat çizgi film keyfi

04 Aralık 2020 228 Gösterim

Niloya’nın neşe ve mutluluk dünyasına hoş geldiniz! Niloya’nın neşe ve mutluluk dünyasında; hayvan sevgisini, yardımsever olmayı, doğa olaylarının hayatımıza etkisini, etrafımızdaki tüm canlıları, hoşgörülü olmayı, ders çıkarmayı, merak etmeyi, araştırmayı, arkadaş sevgisini, geleneklerimizi, aile sevgisini, yardımsever olmayı, oyunları, iletişim kurabilmeyi, nazik olmayı, dürüstlüğü, sevgi ve şefkati bulacaksınız… Haydi, siz de Niloya’yı izleyin, bu renkli dünyayı öğrenin ve keşfedin.

Görünmez Hayvan, Karınca Parkı, Cep Civcivi, Çoban Köpeği, Yumurta, Anne Kaplan, Tırtıl Sürprizi, Civciv Annesi, Balıklar Şekil Şekil, Bülbül Şarkısı, Afacan Kargalar ve Sincaplar bölümlerimizi izleyebilirsiniz…

Karınca Parkı Niloya elma toplarken, karıncaları fark eder. Hiç durmadan çalışmaktadırlar. Neden dinlenmemektedirler? Niloya karıncaların dinlenmesini ister ve onlara karınca parkı yapar. Bakalım karıncalar bu parkı kullanıp dinlenecek mi?

Cep Civcivi Niloya kümesteki hayvanlara yem vermiştir. Ama küçük civcviv doymamıştır. Niloya’nın peşine takılır. Eve kadar gider. Niloya civcivi cebine koymak zorunda kalır. Niloya ve civciv tüm gün güzel bir macera yaşarlar.

Yumurta Sarı kanat bugün çok huysuzdur. Hiç yumurta vermeyi istememektedir. Niloya ise yumurtayı almaya kararlıdır. Sarı kanat ve Niloya arasında eğlenceli bir mücadele yaşanır. Niloya kahvaltı sofrasına yumurta getirebilmek için elinden geleni yapacak.

Anne Kaplan Gece uyumadan önce annesi Niloya’ya güçlü kaplanın hikayesini anlatır. Hikayeyi çok seven Niloya kaplan olmaya karar verir ve kaplan gibi hayvanlara yardım eder. Ama o kadar çok oynar ki yemek yemeyi unutur. Oysa güçlü kaplanın bir sırrı vardır. Niloya henüz kitabın sonunu bilmediği için sırdan habersizdir.

Tırtıl Sürprizi Baba canı sıkılan kızına eğlenceli bir alet verir. Bir büyüteç. Niloya elinde büyüteçle doğayı keşfe çıkar. Sonunda bir tırtıl bulur. Babası tırtılın bir sürprizi olduğunu söyler. Niloya tırtılın sürprizi için günlerce bekler. Acaba tırtılın sürprizi nedir?

Civciv Annesi Yumurtadan çıkan civciv Niloya’nın peşine takılır. Niloya civciv annesi olmaya karar verir. Civciv de o da çok mutludur. Ama iş oyun oynamaya gelince küçük civcive bakmak zor olur. Niloya, ya civcivi annesi Sarı Kanat’a vermeli ya da oyun oynamayı bırakmalıdır. Niloya’yı zor bir karar beklemektedir.

Balıklar Şekil Şekil Niloya nehirdeki balık sürülerini şekillere benzetir. Ama Mete Niloya’yı dikkatli dinlemediği için onu yanlış anlar ve nehirde bir araba olduğunu düşünür. Bu yanlış anlama tüm köye yayılır. Nehre düşen arabayı kurtarmaya gelen köylüler Niloya ile karşılaşır.

Bülbül Şarkısı Niloya yaralı bülbülü evine alır ve onu kafese koyar. Bülbül iyileştikçe çok güzel şarkılar söyler. Niloya bülbülü çok sever ve onu bırakmak istemez. Ama bülbül kafeste mutlu olmadığı için zamanla şarkı söylemeyi bırakır. Bakalım Niloya bu durumda ne yapacaktır?

Afacan Kargalar Niloya fındık bahçesinde çalışırken, fındıklarının azaldığını ve dağıldığını fark eder. Kimdir bu fındıklarını dağıtan? Niloya bir plan hazırlar ve fındıklarına neler olduğunu anlamaya çalışır. Sonunda afacan kargalar ile tanışır.

Sincaplar Bayram günü Niloya ve arkadaşları kirletmeye kıyamadıkları bayramlıklarıyla oynarlarken yanlarına afacan bir sincap gelir. Sincap daldan dala atlamakta eğlenceli hareketler yapmaktadır. Sonunda ağaçtan düşer, ayağını incitir. Korkup ağacın kavuğuna kaçar. Onu biran önce oradan çıkarmalı ve Niloya’nın babasına götürmelilerdir. Yağmur da yağınca Niloya dışında, kimse elbisesi kirlenmesin diye ağacın kavuğuna girmek istemez… Her Salı ve Cuma günleri Niloya şarkılarını kaçırmamak için Niloya Şarkılar kanalımıza da abone olmayı unutmayın;

👉 http://bit.ly/niloyasarkilar Niloya İngilizce Kanalını takip etmek için tıklayın: 👉 https://www.youtube.com/channel/UCpa4… Niloya Arapça Kanalını takip etmek için tıklayın: 👉 https://www.youtube.com/channel/UCUvM… Niloya İspanyolca Kanalını takip etmek için tıklayın: 👇 https://www.youtube.com/channel/UCTrJ… 👇Aşağıdaki sosyal medya hesaplarından bize ulaşabilirsiniz; 🌟https://www.facebook.com/niloyatv 🌟https://twitter.com/niloya_tv 🌟https://www.instagram.com/niloyatv/

Kategorisi
Genel
Kategoriler
Son Eklenen Çizgi Filmler
Son İzlenenler
Booba Tüm yeni bölümler arka arkaya Komik çizgi filmler Super Toons TV Animasyon
admin 04 Aralık 2020
Kukuli – Daha | KUKULİ YENİ BÖLÜM
admin 04 Aralık 2020
Çizgi film Hop Hop baykuş! Arabalar için pisti yapalım! Çocuklar için eğitici dizi
admin 04 Aralık 2020
53